Perşembe'ye Melet Suyu sözü verdi!

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelerde düzenlediği iftar buluşmaları devam ediyor. Son olarak Perşembe İlçesi'nde düzenlenen iftar programında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "Efirli güzergahı ile Perşembe güzergahından Medreseönü'ne kadar, Perşembe'nin her bir noktasına Melet Irmağı'nın suyu ulaşacak. Perşembe ilçemiz artık su sorunu yaşamayacak" dedi.

Perşembe'ye Melet Suyu sözü verdi!
ORDU(PERŞEMBE) - Ordu Büyükşehir Belediyesi Perşembe İlçesi'nde sokak iftarı düzenledi. Perşembe Belediye binası önündeki meydanda düzenlenen programa yaklaşık bin kişi katıldı. 

İftar sonrası bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "Perşembe ilçemizin suyla ilgili hiçbir sorunu kalmayacak. Bunun müjdesini huzurlarınızda veriyorum. Biliyorsunuz ki biz Ordu'da Devlet Su İşleri vasıtasıyla yaklaşık 45 milyon liralık bir su yatırımı yaptık. Bu suyu da gelecek yıl itibarıyla Altınordu'ya akıttıktan sonra Efirli güzergahı ile Perşembe güzergahından Medreseönüne kadar, Perşembe'nin her bir noktasına Melet Irmağı'nın suyu ulaşacak" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2014, 01:41

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER