Paraları bol, çevreyi kirleten onlar!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz" açıklamasına karşılık, "Biz kampanyayı yapacak ekonomik gücü bile bulamıyoruz. Onların paraları bol, çevreyi kirleten onlar" diye yanıt verdi.

www.netordu.com
Paraları bol, çevreyi kirleten onlar!

CHP Genel Merkezi'nde düzenlidiği basın toplantısında konuşan CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz" açıklamasına yanıt verdi. 

CHP adaylarının gürültü ve görüntü kirliliği yaratacak ekonomik güce dahi sahip olmadığını dile getiren Torun, "Dileriz ki bu sözlerine uyarlar ve gerçekleştirirler" dedi. 

İşte o açıklamalar:   

"Bu kampanyaları yapan kendileri. Biz kampanyayı yapacak ekonomik gücü bile bulamıyoruz. Birçok adayımız zaten çevreyi kirletecek broşür, afiş yaptıramıyor. Onların paraları bol, çevreyi kirleten onlar, kirletmemelerini de isteriz. Dileriz ki bu sözlerine uyarlar ve gerçekleştirirler."

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER