Özhaseki AK Parti'nin oy oranını Ordu'da açıkladı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ordu'da düzenlenen ve 3 gün devam eden 'Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nın son gününde AK Parti'nin oy oranlarını açıkladı. Özhaseki, "AK Parti olarak oyumuz yüzde 44.3" ifadelerini kullandı.

Özhaseki AK Parti'nin oy oranını Ordu'da açıkladı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Gelecekte de bu ülkede sorun namına ne varsa gözüken her şeyi çözebilecek Allah'a hamdolsun ki yine AK Parti'dir. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın." dedi.

Özhaseki, Ordu'da bir otelde düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, ev sahipliğinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ile ekibine teşekkür etti.

Yerel ve genel yönetimler bakımından sorunların da olabileceğini ifade eden Özhaseki, son zamanda anketlere konu bir durumun söz konusu olduğunu dile getirerek, "Bu sorunları kim çözecek. İşte bu anketlere konu olmuş. Anketlerde kim çözebilir diye soruluyor. Yüksek oranda 'Yine AK Parti çözer.' diyorlar. Gelecekte de bu ülkede sorun namına ne varsa gözüken her şeyi çözebilecek Allah'a hamdolsun ki yine AK Parti'dir. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın." diye konuştu.

AK PARTİ'NİN OYU YÜZDE 44.3

Özhaseki, AK Parti'nin girdiği tüm yerel seçimlerde birinci parti olduğuna değinerek, "En son yerel seçimde moralimizi bozan bazı sonuçlar alsak da yine AK Parti olarak oyumuz yüzde 44,30. Çok şükür yine birinci partiyiz. 1389 belediyenin şu anda 804'ü AK Parti'li belediyeler." dedi.

Millete aynı dili konuştuklarını ve aynı değerleri taşıdıklarını vurgulayan Özhaseki, "Çalışıyoruz ve gayret ediyoruz, hizmet üretiyoruz, eser ortaya bırakıyoruz. Başkaları gibi yalan algılar peşinde değiliz. Millet bu yaptıklarımız nedeniyle hem yerel hem de genelde desteklemeye, bizi birinci yapmaya devam ediyor. Son dönemde de gönül belediyeciliğini inşa ediyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

SON ANKETLER DE AYNI RAKAMI VERMİŞTİ

Metropoll Araştırma Merkezi tarafından son yapılan bir kamuoyu araştırmasında, "Bu Pazar Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa ve Erdoğan yeniden aday olsa kazanabilir mi?" sorusu sorulmuş, ankete katılanların yüzde 44.1'inin 'Kazanır' yanıtını verdiği, yüzde 49.8'inin de 'Kazanamaz' yanıtını verdiği kamuoyuna açıklanmıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER