Ordu iyi olacak, Türkiye iyi olacak

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, beraberinde partililerle birlikte Korgan caddelerinde vatandaşlar ve esnaflarla buluştu. "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren milletimizin ayağına gitmeye, halkımızla buluşmaya devam ediyoruz" Şentürk, "Ordu iyi olacak, Türkiye iyi olacak" açıklamasını yaptı.

Ordu iyi olacak, Türkiye iyi olacak

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk ve beraberindeki partililer Ordu'nun Korgan ilçesinde vatandaşlar ve esnaflarla buluştu.

Özellikle ilçe merkezinde esnafın pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntıları bir bir dinleyen Şentürk, sorunları yakından takip ettiklerini belirterek iktidara gelmeleri halinde esnafların yanında olacakları sözünü verdi. 

'Ordu İYİ Olacak' sloganı ile yola çıktıklarını söyleyen Ekrem Şentürk, "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren milletimizin ayağına gitmeye, halkımızla buluşmaya devam ediyoruz. Bugün Korgan ilçemizi il yönetim kurulumuzla birlikte ziyaret ederek halkımızın sorunlarını yerinde dinleyerek istişarelerde bulunduk. Ülkemizin ve ilimizin her yerinde olduğu gibi İYİ Partimizi iktidar yapmak için milletimiz kararını vermiş. Programda bizlere ev sahipliği yapan sayın ilçe başkanım Metin Batırlık ve yönetim kurulumuza teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim. Ordu İYİ Olacak, Türkiye İYİ Olacak" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER