MİLAD Ordu teşkilatını kuruyor!

Millet ve Adalet Partisi, Ordu teşkilatını kuruyor. Parti Eş Genel Başkanları İdris Naim Şahin ve Mehmet Bozdemir tarafından Ordu kurucu başkanı olarak Yahya Topçuoğlu görevlendirildi.

MİLAD Ordu teşkilatını kuruyor!
ORDU - İçişleri eski Bakanı ve Bağımsız Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin ile Demokraside Birlik Vakfı ve İnsani Değerler Derneği Genel Başkanı Mehmet Bozdemir tarafından geçtiğimiz günlerde kurulan Millet ve Adalet Partisi'nin (MİLAD) Ordu İl Başkanı Yahya Topçuoğlu oldu.

MİLAD eş genel başkanları İdris Naim Şahin ve Mehmet Bozdemir, partinin Ordu il ve ilçe teşkilatlarını kurması için Yahya Topçuoğlu'nu görevlendirdi. Yahya Topçuoğlu, MİLAD Genel Merkezi tarafından kendisine gönderilen görevlendirme yazısını sosyal medya hesabında paylaştı. Altında Genel başkanlar Mehmet Bozdemir ve İdris Naim Şahin'in imzası bulunan yazıda şu ifadeler kullanıldı:

"Partimizin Ordu İl Teşkilatını ve bağlı ilçe teşkilatlarını kurmak üzere yetkilendirildiniz. Kuruluş için gerekli belgelerin ekteki çizelgeyle birlikte İl Dernekler Müdürlüğüne teslim ettikten sonra verilecek alındı belgesinin ve yönetim kurulu çizelgesinin acil olarak Genel Merkezimizin faks numarasına gönderilmesini rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz."

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2015, 20:32

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER