MHP'li Enginyurt öyle bir tweet attı ki!

AK Parti'de ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un attığı bir tweet sosyal medyada 'günün konusu' oldu. Şimdi herkes Enginyurt'un AK Partili adaylarla ilgili olarak 'AK Parti aklının sonucudur' demesini tartışıyor.

MHP'li Enginyurt öyle bir tweet attı ki!

AK Parti'de Ordu'nun ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesi, Ordu'da uzunca bir süredir tartışma konusu olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş'ın kenara çekilmesi ve ilçelerde de sürpriz isimlerin açıklanmasının ardından MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un attığı bir tweet sosyal medyada günün konusu oldu.

"ADAYLARIN TAMAMI AK PARTİ AKLININ SONUCUDUR"

Enginyurt, "Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bugün Ordu'da açıklayacağı AK Partili adaylarının tamamı, AK Parti aklının sonucudur. MHP olarak bize düşen, Cumhun İttifakı kazansın diye mücadele etmektir. MHP'li arkadaşlarım, hiç bir tartışmanın içinde olmayacaktır. Lider ne derse o"

eko

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fikret senyurt
Fikret senyurt - 3 yıl Önce

Bunda şaşılacak ne varki AKP bu duruma aklının sonucunda geldi sayın vekil anlaşılıyor ki AKP aklını taktir etmiş. Kaderi teşekkürle bulunmuş.

SIRADAKİ HABER