31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Ordu'da bulunamayan AK Parti Ordu Milletvekili Prof.Dr.Mahmut Özer beraberinde partili yöneticilerle birlikte Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Gülyalı Belediye Başkanı Medet Sipahi'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. 

İlk olarak Ünye'de ikinci dönemine hazırlanan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'yı ziyaret eden Özer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "31 Mart Seçimleri'nde yeniden Belediye Başkanı olarak seçilen Hüseyin Tavlı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Başkanımız ve ekibine yeni dönemde güzel hizmetlerde bulunmayı Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" dedi. 

İYİ Partili Yalçın'dan sosyal medyada ilginç istek İYİ Partili Yalçın'dan sosyal medyada ilginç istek

200424 3A

Ordu Milletvekili Prof.Dr.Mahmut Özer'in ikinci durağı Fatsa ilçesi oldu. Fatsa'da ikinci beş yılının ilk günlerini yaşayan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'ı da makamında ziyaret eden Özer, "Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Başkanımızın önümüzdeki yeni dönemde de Fatsalı hemşehrilerimize hizmete var gücüyle devam edeceğine inanıyoruz. Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına kolaylıklar diliyorum" dedi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar da ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Bu birliktelik Ordu için daha güçlü ve daha yaşanabilir bir gelecek inşa etme azmimizi bir kez daha pekiştirdi. Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda birlikte çalışıp; birlikte başaracağız. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim" dedi.

200424 3B

Özer'in son durağı Gülyalı Belediyesi oldu. Gülyalı seçimlerinde Belediye yönetimini CHP'den devralan MHP'li Medet Sipahi'yi ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili Prof.Dr.Mahmut Özer'e bu kez MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk de eşlik etti. MHP'li Şanlıtürk'ün Gülyalı Belediye Başkanı Medet Sipahi'ye gerçekleşen her resmi ziyaretlerde yalnız bırakmaması dikkatlerden kaçmadı. Hayırlı olsun ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulunan Özer, "Milletvekilimiz Naci Şanlıtürk ve Cumhur İttifakı İl başkanlarımız ile Gülyalı Belediye Başkanımız Medet Sipahi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Başkanımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" temennilerinde bulundu.

200424 4B

Editör: Haber Merkezi