MHP İkizce'yi O'na emanet etti

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi'nin İkizce Belediye Başkan adayı Osman Kaygı oldu. İkizce'deki aday tanıtım toplantısına MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da katıldı.

www.netordu.com
MHP İkizce'yi O'na emanet etti

MHP İkizce Belediye Başkan adayını açıkladı. İkizce'nin adayı Osman Kaygı oldu. MHP'nin İkizce Belediye Başkan aday tanıtım toplantısına Ordu İl ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da katıldı. 

Burada bir konuşma yapan Enginyurt ilçe ilçe, mahalle mahalle dolaştığını 5 aydır tatil yapmadığını dile getirerek, "Birileri bana böyle dediğinde tatil yapacak olsam vekil olmazdım diyorum" diye konuştu. Enginyurt Kaygı'yı ise şu sözlerle tanıttı: "İkizce'nin evladı, İkizce'ye hizmet etmiş bir ailenin evladını bugün size emanet etmek istiyoruz. Sizlerden tekrar icazet istiyoruz. Sizlerden tekrar destek bekliyoruz. Hatalarımız, yanlışlarımız var mıdır, vardır. Çünkü hatasız olan, ismet sıfatına sahip olan sadece Allah resulüdür. Biz beşeriz, hata yaparız. Dolayısıyla ben şahsım adına da geçmişte hatalar yapmışımdır, bugün de yapabilirim, ama önemli olan acımasızca eleştirmek değil, hatalarımızı yüzümüze söylemek düzelmesini sağlamaktır. Bunu yapmak gerekir. Biz bundan dolayı size, sizin evladınızı, uzun yıllar Ankara'da hizmet etmiş, gecesi gündüzü İkizce olmuş, İkizce için her şeyini feda etmekten çekinmeyen ve bugün de burada sizlere hizmet etmek için gelen çok değerli kardeşim Osman Kaygı'yı size emanet ediyoruz. Osman Kaygı inşallah İkizce'nin kaderini değiştirecek, güzel hizmetler edecektir. Bunun için Osman Kaygı'yı seçelim, gece gündüz mücadele edeceğiz."

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER