Mahalle delikanlılığı girişiminde bulundu!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, TOBB salonunda dün tiyatro oyunu sahnelendiğini savunarak, "Başbakan Erdoğan önce mahalle delikanlılığı girişiminde bulundu ama sonra Genel Başkanımızın konuşmasını dinlemeden kaçarak o girişimi kendi eliyle yerle bir etti. Rakibine tükürüp kaçan çocuk gibi davranarak karizmayı çizdi" dedi.

Mahalle delikanlılığı girişiminde bulundu!
ANKARA - CHP Grup Başkanvekili Faik Öztrak, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında TOBB'un, dün yapılan 70. Mali Genel Kurulu'nda yaşananların, Türkiye'nin nasıl yönetilmemesi gerektiğini yeniden hatırlattığını söyledi. "Hükümet'in başının kibir hastalığı ve nezaketsizliğinin her gün biraz daha ağırlaştığını" savunan Öztrak, "İş vatandaşı tekmeletme, hakaret etme noktasına kadar ulaşıyor. Toplum kutuplaşıyor. Ne yazık ki insanlar, gençler yaşamını yitiriyor. Başbakan'ın bu şiddeti, adamlarına da yansıyor" dedi. 

"MAHALLE DELİKANLILIĞI GİRİŞİMİNDE BULUNDU"

Öztrak, TOBB salonunda dün bir tiyatro oyunu sahnelendiğini ileri sürerek, şöyle devam etti: "Erdoğan önce mahalle delikanlılığı girişiminde bulundu ama sonra Genel Başkanımızın konuşmasını dinlemeden kaçarak o girişimi kendi eliyle yerle bir etti. Rakibine tükürüp kaçan çocuk gibi davranarak karizmayı çizdi. Başbakan, aynı toplantıda Soma'da hayatını kaybeden 301 canın sorumluluğunu işçiye, işverene ve sendikalara yıktı. Sendika, işveren suçlu dedi ama bu işte benim de sorumluluğum var diyemedi. Somalıları dövenlerin, yerde sürükleyip tekmeleyenlerin, Somalılara küfür edenlerin ayıbını ağzına almadı, özür dilemedi."

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2014, 14:01

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER