Kurtulmuş o konu hakkında ilk kez konuştu

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ordu eski Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın görevinden istifasına ilişkin ilk kez bir açıklama yaptı. Kendisine yöneltilen soru üzerine Kurtulmuş, "Olmuş, bitmiş bir iş" dedi.

Sosyal Medya
Kurtulmuş o konu hakkında ilk kez konuştu

Başkent Ankara'da Gazeteci-Yazar Sinan Burhan'ın Genel Başkanlığı'nı yaptığı Anadolu Yayıncılar Derneği, 'Anadolu Sohbetleri' buluşmalarında bu kez AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'u ağırladı.

Programda, Kurtulmuş'un gündemine alarak sık sık dile getirdiği Ortadoğu ve vekalet savaşları, Türkiye-Rusya ve Türkiye-Çin ilişkileri, Suriye sorunu, Türkiye'nin AB politikaları, CHP'nin İş Bankası hisseleri, Milliyetçi Hareket Partisi'yle olası yerel seçim ittifakı ve 2019 yerel seçimleri hakkında konuşan Kurtulmuş, AK Parti'nin 2019 seçimlerindeki adaylarda, 'adalet, tevazu, ehliyet, liyakat ve millete sadakat' gibi kriterleri arayacağını belirtti. 

İLK KEZ KONUŞTU: "OLMUŞ BİTMİŞ BİR İŞ"

Bu sırada kendisine sorulan bir soru üzerine AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden eski Başkan Enver Yılmaz ile ilgili de ilk kez konuştu. Sadece iki cümle kuran Kurtulmuş, "Olmuş, bitmiş bir iş. Sayın Belediye Başkanımız istifa etti" değerlendirmesini yaptı.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER