Kurtulmuş: "Bu parti veya kişi seçimi değildir"

BAŞBAKAN Yardımcısı, Hükümet Sözcüsü ve Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş, başkent Ankara'da İvedik OSB'de faaliyet gösteren reel sektör temsilcileri ve iş adamlarıyla bir araya geldi. Gündeminde referandum vardı. Türkiye'nin ekonomisi için de bu referandumun önemli olduğuna vurgu yapan Kurtulmuş, "Bu bir parti seçimi veya kişi seçimi değildir. Bu memleketin geleceği ile ilgili bir seçimdir" diye konuştu.

Kurtulmuş:

Başbakan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Binası Konferans Salonu'nda, bölgede faaliyet gösteren reel sektör temsilcileri ve iş adamlarıyla bir araya geldi. 

Türk sanayici ve sanayicilerinin günümüzde özellikle yüksek teknoloji ile buluşarak önemli işlere imza attığını dile getiren Kurtulmuş, "Allah hepinizin bu yarışta çok güçlü bir şekilde öne geçmenizi nasip etsin. İnşallah ülkemizin de hem içinde bulunduğumuz orta teknoloji durumundan çıkmamızı nasip etsin" diye konuştu. Türkiye'nin ekonomik sistemi açısından referandumunda önemine değinen Kurtulmuş, "Az bir süre kaldı. 17 gün var. Bu 17 gün içerisinde biz bu meseleyi biraz daha vatandaşlarımızla paylaşarak çok güçlü bir evet çıkmasını temin edeceğiz. Bu bir parti seçimi veya kişi seçimi değildir. Bu memleketin geleceği ile ilgili bir seçimdir. Milletin önüne geliyor, ümidimiz, temennimiz son 2 haftadır durumun son derece iyi bir şekilde geçtiğini görüyoruz ve milletimiz 16 Nisan'da Türkiye'nin önünü açacaktır" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 18:43

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER