Kaynak bulmak benim işim!

CHP Gülyalı Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, Gülyalı'da bu yerel seçimlerde projelerin yarışması gerektiğini dile getirerek oldukça iddialı da bir açıklamada bulundu; "Kaynak bulmak benim uzmanlık alanım" dedi.

Kaynak bulmak benim işim!

ORDU'nun Gülyalı ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP  Gülyalı Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, yeni dönem için Gülyalı'da adayların değil, projelerin yarışması gerektiğini söyledi. 

CHP'li Tepe, "Gülyalı'da bu yerel seçimlerde projeler yarışsın istiyoruz. Bu kapsamda proje alanlarımızın bir kısmında inceleme yapıyoruz. Gülyalı'da hiç birşey eskisi gibi olmayacak. Böyle gelmiş, böyle gitmeyecek. Hep birlikte ilçemizin makus talihini yeneceğiz" diye konuştu. 

"KAYNAK BULMAK BENİM İŞİM"

On Dokuz Mayıs Üniversitesi'nde yerel yönetimler alanında yüksek lisans eğitimini tamamladığını belirten Ulaş Tepe, "Ben bu işin okulunu da okudum, pratiğini de tecrübe ettim. Yüksek lisans bitirme projemi belediyelerin kaynak arttırım yöntemleri üzerine yaptım. Belediyeler nereden kaynak bulur, nasıl yaratır kaynak bulmak benim işim" diye konuştu. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER