Kaçak: "MHP Fatsa'da inançla yoluna devam ediyor"

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, 14 Mayıs gününün hem Fatsalılar, hem de Ordulular için çok önemli olduğunu belirterek, "Liderimiz Devlet Bahçeli'nin de dediği gibi, 2023 seçimlerinde kullanacağımız ana sloganımız, 'Aziz milletimiz sıra sizde!' olacak" sözünün altını çizerek 14 Mayıs'a hazır oldukları mesajını verdi.

Kaçak: "MHP Fatsa'da inançla yoluna devam ediyor"

MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri'ne MHP Fatsa İlçe Teşkilatı olarak hazır olduklarını açıkladı.

Fatsa'da ilçe teşkilatı olarak durmadan, yorulmadan, yılmadan, haklı davaları için mücadele edeceklerini belirten Kaçak, "İnatla değil inançla yolumuza devam ediyoruz. Vatan için, bayrak için, Milliyetçi Hareket için, Bilge Lider Devlet Bahçeli için 14 Mayıs 2023'e kadar durmadan, yorulmadan, yılmadan mücadeleye devam edeceğiz" dedi. 

"14 MAYIS VATANDAŞIN VARLIĞINA SAHİP ÇIKMA GÜNÜ"

Haklı davalarında MHP Fatsa İlçe Teşkilatı ve ülkücüler olarak yer almaktan gurur duyduklarını belirten Başkan Murat Kaçak, "14 Mayıs günü, Fatsalı ve Ordulu hemşehrilerimiz başta olmak üzere 85 milyon Türk vatandaşının varlığına sahip çıkma günüdür. Tarih tekerrür edecek, onca kurulan tuzağa, onca yapılan ihanete karşı milletimiz istikrarı, yeni sistemi ve yeni yüzyılı tercih edecektir" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER