İnce'nin Ordu İl Başkanı Mahir Akdere oldu

MUHARREM İnce'nin kurduğu Memleket Partisi'nin Ordu İl Başkan ve yönetim kurulu üyeleri belli oldu. İnce İl Başkanlığı'na Mahir Akdere'yi atadı, Akdere'nin yönetim kurulu üyelerini de onayladı. Bir dönem CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un en yakınındaki isim olan Mahir Akdere, şimdi Torun'un en büyük rakibi oldu.

İnce'nin Ordu İl Başkanı Mahir Akdere oldu

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin Ordu İl Başkanlığı kadrosunu atadı. Genel Sekreter Hakkı Akalın imzalı atama yazısıyla Mahir Akdere Memleket Partisi Ordu İl Başkanı oldu.

Partinin yönetim kurulu ise Mustafa Hekim, Saffet Özkan, Tolga Yılmaz, Erbay Çeküç, Bülent Koç, Serap Demir, Ümit Aydın, Murat Akkoyun, Hasan Gürsoy, Murat Gül, Nursel Kızıl, Özlem Ballı, Salih Özdemir, Hatice Hekim, Ümit Yağcı, İlker Savaş Şahin, Sibel Öztürk, Doğukan Altunkan, Sercan Kızıl ve Zafer Yayla'dan oluştu. 

CHP'Lİ TORUN'UN EN YAKINIYDI EN BÜYÜK RAKİBİ OLDU

Memleket Partisi Ordu İl Başkanı Mahir Akdere, özellikle CHP Ordu Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un Ordu Belediye Başkanlığı yaptığı ve CHP-DSP arasında gidip geldiği dönemde en yakınındaki isimlerden biriydi. Memleket Partisi Ordu İl Başkanı Mahir Akdere, şimdi Torun'un en büyük rakiplerinden biri oldu. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER