İdris Naim Şahin'den zehir zemberek açıklamalar!

MİLLET ve Adalet Partisi (MİLAD) Genel Başkanı ve Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Şahin, "Türkiye, maalesef ülkeyi yönetenlerle istihbarat örgütünün ortaklaşa kendi devlet kurumlarına, siyasete ve vatandaşlarına kumpaslar kurulan, siyaset kurumuna operasyon yapılan muhaberat devletine dönüştü." dedi.

İdris Naim Şahin'den zehir zemberek açıklamalar!
ANKARA / Millet ve Adalet Partisi (MİLAD) Genel Başkanı ve Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  

28 Aralık 2011'in ülkenin teröre teslim edilmesinin dönüm noktası olduğunu söyleyen Şahin, "6-10 Ekim 2014 tarihindeki olaylarda 60'tan fazla vatandaşımızın faili meçhul cinayete kurban gitmesi, sokakların teröre terk edilmesi bu başlangıcın günümüzde ortaya çıkan sonuçlarından biridir." dedi.

İdris Naim Şahin, açıklamalarını şu ifadelerle sürdürdü:  
"Bizans entrikalarıyla devleti yönetmek için 34 vatandaşımızı vurdurtan zihniyet ve aktörlerle, Türkiye'yi Suriye ile savaşa sokmak için türlü entrikalar çeviren zihniyet ve aktörler aynıdır. Kurumlara, kişilere, siyasete, millete tuzak kurularak devlet yönetilemez. Türkiye, maalesef ülkeyi yönetenlerle istihbarat örgütünün ortaklaşa kendi devlet kurumlarına, siyasete ve vatandaşlarına kumpaslar kurulan, siyaset kurumuna operasyon yapılan muhaberat devletine dönüştü. İktidar istihbarat ortaklığında kurulan kirli tuzaklar, her şeyden önce milletimize ve demokrasiye ağır yaralar vurmakta, derin yaralar açmaktadır."

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 17:15

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER