İdris Naim Şahin yine bombaladı!

MİLAD Partisi Genel Başkanı ve Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, kendisine ait resmi Twitter hesabından bombaladı. Attığı peş peşe Twitlerle Hükümet'i eleştiren Şahin, "Millete kumpas kuranlara yine hukuk önünde hesap sorulacaktır." dedi.

İdris Naim Şahin yine bombaladı!
ANKARA - Millet ve Adalet Partisi Genel Başkanı, İçişleri eski Bakanı ve Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, Hükümet'i kendisine ait Twitter'dan bombaladı.

İşte Şahin'in Twitter hesabından yaptığı açıklamalar:

"Bu El Kaide severlere, bu PKK muhiplerine, bu Tahşiye kafalılara soruyorum; siz, bu ülkenin sahibi yok mu zannediyorsunuz? Eğer bu kafadaysanız, gerçekten büyük bir yanılgı içindesiniz ve Allah'ın izniyle ne denli yanıldığınızı pek yakında göreceksiniz. 14 Aralık günü 'Yeni Türkiye'de, alışık olunduğu üzere akıl almaz bir operasyona tanık olduk. Tahşiye denilen El-Kaide bağlantılı bir örgüte mensup şahısların, bir kısım medya mensubu ve polisten şikayetçi oldukları anlaşılmaktadır. Türkiye’de mevcut iktidar, tamamen konjonktüre bağlı olarak kendisini konumlandırmakta, hukuk, adalet ve ahlak ilkelerini yok saymaktadır. Hezeyanları öyle bir noktaya ulaşmıştır ki, terör örgütleri ve onların liderleriyle işbirliğine girişmişlerdir. Teröristler aklanırken polise, gazetecilere, sanatçı ve televizyonculara terörist yaftası vurulmuştur. Türkiye’de milletin hukuk ve adalete olan güveni sarsılmıştır. Milletine kumpas kuran bir iktidar, bu ülkeye olsa olsa felaket getirir. Millet ve Adalet Partisi olarak milletimiz için adalet ve hukuku yeniden ihya edeceğimizi tekrar teyit ederim. Millete kumpas kuranlara yine hukuk önünde hesap sorulacaktır."

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2014, 00:14

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER