Herkes O'nu konuşuyor!

"İş Bankası'ndan hissen mi var lan" dedi, bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu. MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter içlerinden MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un da bulunduğu 4 milletvekili ile birlikte uzman çavuş ve uzman jandarmaların sorunlarını gündeme getirdi. Ancak Fox Haber Parlamento muhabirlerinden Kemal Aktaş ile MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt arasında geçen bir diyalog, asıl konuyu da unutturdu, Türkiye gündemine oturdu.

www.netordu.com
Herkes O'nu konuşuyor!

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. MHP'li vekillerin gündeminde uzman çavuş ve uzman jandarmaların sorunları vardı, ancak o konudan daha çok MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un Fox Haber Parlamento muhabirlerinden Kemal Aktaş'la arasında geçen bir tartışma gündem oluşturdu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, açıklamalarını tamamladıktan sonra soru-cevap kısmına geçildi. Bu sırada Fox Haber'in tecrübeli Parlamento muhabirlerinden Kemal Aktaş, siyasetin sıcak gündeminde yer alan İş Bankası hisselerinin Hazine'ye devri ve bu konuya ilişkin tartışmaları soracaktı ki, MHP'li Yönter soruya yanıt vermek istemedi ve "Teşekkür ederim" dedi. 

"İŞ BANKASI'NDAN HİSSEN Mİ VAR LAN?"

Tam da bu sırada MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Yönter'in teşekküründen sonra Fox Haber Parlamento Muhabiri Kemal Aktaş'a "İş Bankası'nda hissen mi var lan?" dedi. Bunun üzerine Fox Haber Muhabiri Kemal Aktaş, "Yalnız lan demenizi yadırgadım. Ben gazeteciyim" deyince MHP'li Enginyurt özür diledi, sorusunu düzeltti. Enginyurt toplantı sonunda da tartışma sürünce Aktaş'a "Özür diliyorum, daha niye gidiyosun üzerine" diyerek toplantı salonundan ayrıldı.  

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER