Her soruya cevap veren fotoğraf!

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Mart ayının son haftasında Ordu'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, hangi konuları masaya yatırdı? İşte ayrıntılar...

Her soruya cevap veren fotoğraf!
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşen özel görüşmede Başkan Enver Yılmaz, Ordu'nun yerel siyaseti ve kongre sürecine yönelik Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bilgi verdi. 

AK Parti Genel Merkezi'nde yarım saat süren görüşme sonrası bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "AK Parti Genel Merkezimizde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımızla bir araya geldik. Kendilerine Ordu'muzun yerel siyasetine ve kongre süreçlerine ilişkin bilgi verdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın 24 Mart'ta Ordu ilimize yapacağı ziyaretle ilgili ise talimatlarını aldık" dedi. 
"CUMHURBAŞKANIMIZ VE BAŞBAKANIMIZIN SELAMLARI VAR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ordu'ya selam ve sevgilerini ileten Başkan Yılmaz, "Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Mart'ta Ordu ilimize bir ziyaret gerçekleştirecekler. Ziyaret öncesi yaptığımız hazırlıklar ile ilgili kendilerine bilgi verip, talimatlarını aldık. Sayın Cumhurbaşkanımızın Ordu'muza karşı özel bir sevgisi var. İlimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlık döneminden bu yana Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerini aldı. Projelerimizin ve ilimizdeki yatırımların son durumunu ilgiyle dinledi. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımız bizler aracılığıyla Ordulu hemşehrilerimize selam ve sevgilerini yolladı" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2018, 03:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER