Hamarat'tan 'paralel yapı' açıklaması!

Perşembe Belediyesi eski Başkanı Selami Çarkçı'nın Ordu ve Perşembe'deki 'paralel yapı' iddialarıyla ilgili konuşan Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Çarkçı'nın açıklamalarını bilmediğini belirterek, "Böyle bir şeye kimsenin cesaret edememiş olması lazım. Gereği yapılır" diye konuştu.

Hamarat'tan 'paralel yapı' açıklaması!
ORDU - Ordu'ya uydudan yayın yapan bir televizyon kanalında konuşan Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Perşembe Belediyesi eski Başkanı Selami Çarkçı'nın "Ordu ve Perşembe'de paralel yapı" iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.  

"GEREĞİ YAPILIR"

Programı ve açıklamaları izlemediğini ve bilmediğini belirten Hamarat, kendisine soru soran sunucunun sözleri karşısında, "Ben izlemedim tabi bir itham var orada. Neye dayanarak söylüyor onu bilmiyorum. Böyle bir şeye kimsenin cesaret edememiş olması lazım. Gereği yapılır" dedi. 

Paralel yapıyla mücadelenin çok önemli olduğunu vurgulayan Hamarat, "Bu bir milli mücadele. Dış güçlerin kontrolüne geçmiş bir yapı sizin devletinize kastediyor. İçeride milli iradeyi alt üst edip darbe yapmaya çalışıyor. Darbecilerin genel mantığı şudur, devlet milletin eline geçmesin diye uğraşırlar" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2014, 00:02

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER