Fındık için 'adalet' aradılar

FINDIK fiyatlarında yaşanan düşüş ve oluşan mağduriyeti gündeme getirmek amacıyla Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun öncülüğünde Ordu'dan başlatılan üç günlük 'Fındık İçin Adalet' yürüyüşü Giresun'nda sona erdi. Yürüyüşün son gününde fındık mitingi düzenlendi.

Fındık için 'adalet' aradılar
ORDU - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun öncülüğünde Ordu'dan başlayan ve 3 günlük yürüyüşün ardından Giresun'da sona eren 'Fındık İçin Adalet' yürüyüşü Giresun'da sona erdi.

Fındık kortejine CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel öncülük etti. Yürüyüşün ikinci gününde konuşan Özgür Özel, bundan sonra fındığın her zaman gündemlerinde kalmaya devam edeceğini belirterek, "Bundan sonra fındık üreticisinin dostu olarak Türkiye'nin dört bir yanındaki çiftçilerin yanında olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da, "Gözü görmeyenlere, kulağı işitmeyenlere fındığın alın terini mutlaka kazanmak için mücadelemizi devam ettireceğiz. Bizimle yürüyen, yürüyemeyen, gönlü burada olan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER