Fındığı yakından takip ediyorlar!

ORDU'da fındık hasadına bir aydan az bir zaman kala kamuoyunu meşgul eden rekolte ve fiyat tartışmalarına AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı açıklık getirdi. "Süreci yakından takip ediyoruz" diyen Taşçı, üreticinin mağdur olmayacağı bir netice için her detayı değerlendirdiklerini söyledi.

Fındığı yakından takip ediyorlar!

2019 yılı fındık hasatı öncesinde içlerinde AK Parti Ordu milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Taşcı'nın da bulunduğu 'Fındık Çalışma Grubu'nu oluşturan bölge milletvekilleri Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşmeden önce özel gündemle bir araya geldi.

"SÜRECİ YAKINDAN TAKİP EDECEĞİZ"

Gerçekleştirilen toplantı hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı, "AK Parti Karadeniz Bölge milletvekilleri olarak oluşturduğumuz 'Fındık Çalışma Grubu'nda daha evvel yaptığımız toplantıların devamı olarak özel gündemle bir araya geldik. Tarım Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli ile yapacağımız görüşme öncesinde bölgemizden gelen talepleri değerlendirdik. Üreticimizin mağdur olmayacağı bir neticenin ortaya çıkması için her detayı değerlendirecek, süreci yakından takip edeceğiz." dedi.

eko

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz kalyoncu
Deniz kalyoncu - 2 yıl Önce

Findikla birtek mhp millet vekili sayin cemal enginyurt ilgileniyor bu diğer vekiller orda ne yapiyor ne isle meşkuller hangi yüzle birdaha oy isteyecekler

SIRADAKİ HABER