Eski kötüye dönmemek için çalışacağız

AK Parti Ordu Milletvekili adayı Dr.Şenel Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Korgan'da düzenlediği iftar programına katıldı. Halka seslenen Yediyıldız, "Eski kötüye dönmemek için çalışacağız" dedi.

Eski kötüye dönmemek için çalışacağız

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Korgan'da düzenlediği iftar buluşmalarında konuşan AK Parti Ordu Milletvekili adayı Şenel Yediyıldız, Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü çalışmaları Başkan Enver Yılmaz ile birlikte yerinde inceledi.

Daha sonra Korganlılara seslenen Yediyıldız, "Türkiye geçmiş 50 yılda çok büyük badireler atlattı. Her 10 yılda bir demokrasinin önü kesildi. Seçimler iptal edildi, idareye başkaları başkaları el koydu, vesayetler geldi. Türkiye o vesayetlerle başka yerlere yönlendirildi. Onun için bu seçim bizim için önemli, şu yapılanların devamı için önemli" diye konuştu. 

Yediyıldız, Türkiye'nin yeni bir sistemle tanışacağının da altını çizerek, "İstikrarın devam etmesi gerekiyor. Bunun için yeni bir sistem geliyor. Bu sistem memleketin tapusuna sahip olma sistemidir. Eski kötüye dönmemek için çok çalışmak lazım. Ordu'ya Ankara'ya güçlü göndermek için çok çalışmak lazım. Koşacağız, yürüyeceğiz ve çok çalışacağız" diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER