Erdoğan'dan flaş Afrin açıklaması

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 46'ncı Muhtarlar Toplantısı'nda flaş bir açıklama yaptı, "Temenni ederim ki, akşama kadar inşallah Afrin tamamen düşmüş olur" dedi.

Erdoğan'dan flaş Afrin açıklaması
Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen muhtarları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 46'ncı Muhtarlar Toplantısı'nda önemli bir açıklama daha yaptı. Afrin'de bugün temizlenen 8 köyle birlikte toplam 3 bin 444 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklayan Erdoğan, "Temenni ederim ki, akşama kadar inşallah Afrin tamamen düşmüş olur" dedi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın o açıklamaları:

"Bugünlere gelirken, evet Afrin'deki ne kadar terörist etkisiz hale getirildi diye son rakamları alayım istedim. 3 bin 444 terörist etkisiz hale getirildi ve Afrin'e biraz daha yaklaştık, temenni ederim ki, akşama kadar inşallah Afrin tamamen düşmüş olur. İşimiz kolay değil, biz batı gibi gidip de sivilleri vurmuyoruz. Sadece, ismini açıklamayacağım. Cezayir'de 5 milyon insanı katledenler kalkıp da Türkiye'ye hesap sormasın, önce onlar bunun hesabını versin." 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 15:01

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER