Erdoğan'ın karizmasının gölgesi...

"Recep Tayyip Erdoğan'ın karizmasının gölgesinde siyaset yapmak" Bu sözler AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'a ait. Kurtulmuş, yerel seçimlerle birlikte artık bu dönemin geride kaldığını söyledi.

www.netordu.com
Erdoğan'ın karizmasının gölgesi...

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Nevşehir'de konuştu, oldukça sert konuştu. Önümüzdeki yerel seçimlerde en iyisi için mücadele edeceklerini söyleyen Kurtulmuş, "Recep Tayyip Erdoğan'ın karizmasının gölgesinde siyaset yapmak isteyenlerin topluma vereceği bir şey yok" diye konuştu.

İşte o açıklamalar:

"Bu yerel seçim hiç şüphesiz en iyi belediye başkan adaylarımızı çıkararak, en iyi belediye meclis üyesi adaylarımızı çıkararak yolumuza devam edeceğiz. Şunu çok açık söyleyeyim, artık belediye başkan adayı olacak arkadaşlarımızın da, belediye meclis üyesi olacak arkadaşlarımızın da kendi güçlerinin olması, toplumsal karşılıklarının olması, partimizde ilave getirisi olmasına özel bir gayret göstereceğiz. Çünkü artık partimiz üstüne basarak yükselmek isteyen ya da Recep Tayyip Erdoğan'ın karizmasının gölgesinde siyaset yapmak isteyenlerin topluma vereceği bir şey yok. Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde, O'nun liderliğinde hep beraber güçlü bir şeklide yolumuza devam edeceğiz." 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER