DP Lideri Gültekin Ordu'ya geldi

DEMOKRAT Parti Genel Başkanı Gültekip Uysal, partisinin İl Kongresi'ne katılmak için Ordu'ya geldi. Uysal'a Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt eşlik etti. Kongre öncesinde Altınordu'nun cadde ve sokaklarını gezen Uysal, hem vatandaşların hem de esnafı ziyaret etti, dertleri ve sıkıntılarını dinledi.

DP Lideri Gültekin Ordu'ya geldi

Demokrat Parti Ordu İl Kongresi bugün gerçekleştiriliyor. Kongreye katılmak için Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da Ordu'ya geldi.

Partisinin Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve partililer tarafından karşılanan Uysal, kongre öncesinde Altınordu ilçesinin cadde ve sokaklarında vatandaşlarla buluştu. Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan kongreye ilişkin çağrıda bulunan Enginyurt, "Genel Başkanımız Gültekin Uysal'ın da katılacağı kongremize bekliyoruz. Ses verelim, destek verelim. Birlikte mücadele edelim" dedi. 

ENGİNYURT: "VATANDAŞ PERİŞAN, ESNAF PERİŞAN"

Gültekin'i Altınordu'nun cadde ve sokaklarında vatandaşlar ve esnafla buluşturan Enginyurt, "Sayın Genel Başkanım Gültekin Uysal Beyefendi ile birlikte Ordu sokaklarında vatandaşlarımızı ve esnafımızı ziyaret ederek, sorunlarını dinledik. Vatandaş perişan, esnaf perişan. Çare Demokrat Parti" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER