Denizin ortasında takım elbiseyle oy istedi!

24 Haziran seçimleri için millevekili adayları mahalle mahalle, köy köy dolaşıp oy isterken, Saadet Partisi'nin Ordu 2'nci sıra Milletvekili adayı Muammer Bilgiç çok konuşulacak bir propagandaya imza attı. Partisinin tanıtımı için kolları sıvayan Bilgiç, denizin ortasında takım elbise ile oy isteyen bir karakterle kısa film çekti, sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

Denizin ortasında takım elbiseyle oy istedi!

Milletvekili adayları seçmenlerin dikkatlerini üzerine çekmek için birbirinden ilginç yöntemlere başvururken, en ilginç yöntemlerden biri Ordu'dan geldi. Saadet Partisi Ordu 2'nci sıra milletvekili adayı Muammer Bilgiç partisi için 'Bir Muammer Bilgiç Filmi' başlığıyla 15 saniyelik tanıtım filmi çekti, sonuna da '24 Haziran'da Tüm Sandıklarda' diye yazdı. 

Bilgiç'in sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve kısa filmler ise sosyal medyada günün konusu oldu. Bilgiz, paylaşımının altında da, "Dip dalga, bir Muammer Bilgiç filmi :) yönetmen: muammer bilgiç kamera: ct, yusuf şahin ses: beytullah yadi ışık: güneş ışığı oyuncular: Veysel Ilhan, ahmet özkaya, bayram ortatepe, fatih sınay, melih ş, ali ş, ahmet kuşlu. çok yakında gösterimde" notunu ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER