Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu'ya geliyor

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Uğur Çelenk'in adaylığında tek listeyle yapılacak AK Parti Ordu İl Kongresi'ne Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu'ya geliyor
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 17 Mart'ta Ordu'ya geliyor. Erdoğan, aynı gün AK Parti Ordu İl Kongresi'ne katılacak.

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, İl kongresine hazırlık kapsamında ilk olarak ilçe kongrelerini tamamlayacaklarını belirtti. Daha önce Kabadüz, Akkuş ve Çatalpınar kongrelerini gerçekleştirdiklerini hatırlatan Milletvekili Çanak, 21 Şubat'ta Gülyalı ve Ulubey, 22 Şubat'ta Gölköy ve Mesudiye, 23 Şubat'ta Aybastı, Kabataş, 24 Şubat'ta Altınordu, Fatsa, 25 Şubat'ta Ünye, Perşembe, 26 Şubat'ta İkizce, Çaybaşı, 27 Şubat'ta Kumru, Korgan, 28 Şubat'ta Gürgentepe ve Çamaş Kongrelerinin yapılacağını belirtti. 

İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından İl Kongresi'nin hazırlıklarına başlayacaklarını ifade eden Milletvekili Çanak, Uğur Çelenk'in başkanlığında tek liste ile yapılacak İl kongresine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 17 Mart günü Ordu'ya geleceğini, İl kongresine katılacağını, aynı gün Ordulularla biraraya gelerek hasret gidereceğini belirten Çanak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ordu'ya ayrı bir önem ve sevgi gösterdiğini söyledi.

Milletvekili Çanak, "Sayın Cumhurbaşkanımız Ordu'ya yaptığı sık ziyaretlerle Ordu'ya ve Ordululara verdiği önemi bir kez daha gösterecektir. 17 Mart'ta gerçekleştirilecek İl kongremizi şereflendirmesi Cumhurbaşkanımız son 16 yılda Ordu'ya 15. gelişi olacaktır. AK Parti'nin kuruluşundan bu yana gerek Başbakanlığı gerekse Cumhurbaşkanlığı döneminde Ordu'ya gerçekleştirilen yatırımlarda büyük emek ve özveri göstermiştir. Ordulu hemşehrilerimiz de hemen her seçimde ona olan sevgisini ve desteğini esirgememiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın gelişini heyecanla bekliyoruz. Her türlü hazırlığı en ince detayına kadar düşünerek yapacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 15:53

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER