Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar!

ORDU'ya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da ilk yaptığı açıkhava konuşmasında zehir zemberek açıklamalar yaptı, "Eğer bir aday hesabi ise kusura bakmasın, biz O'nunla yol yürümüyoruz. ütün adaylarda GBT denilen bütün soruşturmalarını, gerek MİT, gerek Emniyet istihbarat tepeden tırnağa hepsini inceledik. Eğer Ordu'da birşeyler olduysa, bazı şeylere müdahale edildiyse heralde bunun sebeplerini de anlıyor olmalısınız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar!

Havayolu ile Ordu-Giresun Havalimanı'na gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk olarak Ordu Valisi Seddar Yavuz eşi Selda Yavuz ile birlikte karşıladı. Daha sonra karayolu ile toplantının yapılacağı alana gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk konuşmasını da burada yaptı. 

İlk açıklamalarını Recep Kara Spor Salonu dışında bekleyen kalabalığa hitaben yapan ve salona sığmayan kalabalığa seslenen Erdoğan, "Ordu'da birşeyler olduysa sebeplerini anlıyor olmalısınız" dedi. 

"SEBEPLERİNİ ANLIYOR OLMALISINIZ, HESABİ ADAYLA YOL YÜRÜMÜYORUZ"

İşte o flaş açıklamalar:

"Herşeyden önce şunu bilmemiz lazım. Adaylarımızı bugün tanıtırken herşeyden önce hasbilik hesabilik buna dikkat etmemiz lazım. Eğer bir aday hesabi ise kusura bakmasın biz onunda yol yürümüyoruz. Bütün adaylarda GBT denilen bütün soruşturmalarını, gerek MİT, gerek Emniyet istihbarat tepeden tırnağa hepsini inceledik. Vatandaşlarımın bildikleri var, bilmedikleri var. Onun için herşeyi seslendirerek konuşamayız. Eğer Ordu'da birşeyler olduysa, bazı şeylere müdahale edildiyse heralde bunun sebeplerini de anlıyor olmalısınız. Buralara onun için bu şekilde geldik. Ordu'da adeta yeniden bir dirilişi ortaya koymak istiyoruz. Bakınız birçok şeyler oldu. Heyelanlar şunlar bunlar vesaire, ama iktidarımız Hükümetimiz anında Ordu'nun yanında oldu mu? Bunların hepsini kalem kalem anlatacağım. Bizler 21,5 katrilyon Ordu'ya yatırım yaptık. Her türlü desteği Ordu'ya verdi. Bundan sonra da yine aynı şekilde vermeye devam edeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 02:31

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER