CHP'li Adıgüzel: “Çocuklara borcumuz var“

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Ordu Milletvekili Aday Adayı Dr.Mustafa Adıgüzel, seçim gezilerini sürdürüyor. Adıgüzel, Gülyalı'da partililere seslendi: "Çocuklarımızı nasıl yetiştireceğiz buna karar vereceğiz. Bu toprağa, çocuklara borcumuz var" diye konuştu.

CHP'li Adıgüzel: “Çocuklara borcumuz var“
ORDU - Ordu'nun Gülyalı İlçesi'nde partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen CHP Ordu Milletvekili Aday Adayı Dr.Mustafa Adıgüzel, ilk olarak esnafları ziyaret etti. Ardından CHP Gülyalı İlçe Başkanlığı binasına geçerek partililerle bir araya gelen Adıgüzel, 7 Haziran Seçimleri'nin Türkiye ve Ordu için çok önemli olduğunu söyledi.

Türk seçmeninin, 7 Haziran'da çok önemli bir karar vereceğini belirten CHP Ordu Milletvekili Aday Adayı Dr.Mustafa Adıgüzel, "Biz bundan sonraki 4 yılda, bizi kimin yöneteceğiyle birlikte nasıl bir politikayla yöneteceğiz, çocuklarımızı nasıl yetiştireceğiz asıl buna karar vereceğiz. Ben de bilgimi, birikimimi katmaya geldim. Bu toprağa, çocuklara borcumuz var ve ne yapılması gerekiyorsa yapacağız." diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 21:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER