CHP'de Şahin güven tazeledi

CHP Ordu İl Başkanlığı'nın 36'ncı Olağan İl Kongresi Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi. İki ismin yarıştığı kongrede Atilla Şahin bir kez daha çoğunluğun oyunu alarak güven tazeledi.

CHP'de Şahin güven tazeledi
CHP Ordu İl Başkanlığı için iki isim yarıştı. Mevcut İl Başkanı Atilla Şahin'in karşısına İsa Yazıcı çıktı. Kongrede Atilla Şahin 276 oy ile bir kez daha İl Başkanı olarak seçilirken, Yazıcı'nın listesi ise 121 oyda kaldı. 

CHP Ordu İl Yönetimi ise Atilla Şahin'in başkanlığında Veysel Albayrak, Murat Ataoğlu, M.Lütfü Beyazıdoğlu, Zafer Cankorur, Atila Çoluk, Yılmaz Dere, Bahadır Dursunoğlu, Füsun Erbaş, Yusuf Furtun, Derya Gürsoy, Bulut Gürsoy, Şahin Kalafat, Nurgül Kapan, Mehmet Kaptanoğlu, Hülya Kılıç, Nermin Kılıçoğlu, Nazım Oktamış, Çağdaş Tarık Taner, Nedim Yavuz ve Mert Yüksel. Disiplin Kurulu'na ise Şeref Albayrak, Arslan Atmışdörtoğlu, Ali Aydoğan, Yalçın Baştuğ, Veysel Gençyüksel, Yener Kara, Ali Karahan, Salih Korkmaz ve Adnan Öztürk seçildi.

Kongreye CHP Genel Başkan yardımcıları Seyit Torun ve Erdal Aksünger, CHP Ordu eski milletvekili İdris Yıldız, eski il başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2017, 23:37

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER