CHP'de Osman Güngör istifa etti!

CHP Ordu İl Başkanı Osman Güngör, 2015 Genel Seçimleri'nde milletvekili aday adayı olmak için Genel Merkez'in aldığı karar doğrultusunda partideki görevinden istifa etti.

CHP'de Osman Güngör istifa etti!
ORDU - Cumhuriyet Halk Partisi'nde genel seçimler için başlatılan takvim gereği milletvekili aday adayı olmak isteyen il ve ilçe yöneticilerinin 25 Aralık 2014'e kadar görevlerinden ayrılmaları gerektiği kararı uyarınca CHP Ordu İl Başkanı Osman Güngör de görevinden istifa etti.

Beraberinde CHP Artvin Milletvekili ve Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan'la birlikte parti binasında basın toplantısı düzenleyen Osman Güngör, "4 yıl boyunca sürdüğüm İl Başkanlığı görevim süresince partimizin başarısı için çalıştım. Büyük gayretler gösterdik. Önümüzdeki genel seçimlerde milletvekili aday adaylığı için görevimden istifa ediyorum. Artık eski il başkanı sıfatı taşıyorum. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile dün gerçekleştirdiğim görüşme gayet olumlu çıktı. Tüm Ordululara selamları var. Hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 11:08

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER