CHP Ordu'da rotayı destek göremediği gençlere çevirdi

CUMHURİYET Halk Partisi Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Seyit Torun, 14 Mayıs Seçimleri'nden sonra rotayı Ordulu gençlere çevirdi. Gençlerle kahvaltılı buluşmada konuşan Torun çok kritik bir cümle kullandı; "Yanlışları bırakıp doğruları büyüterek yol yürüyeceğiz" dedi, son genel seçimlerde nerede hata yaptıklarını gençlerin ağzından dinledi.

CHP Ordu'da rotayı destek göremediği gençlere çevirdi

14 Mayıs Milletvekili Genel Seçimleri'nde Ordulu gençlerden yeterince destek göremeyen CHP'de, Ordu Milletvekili Seyit Torun rotayı bu kez gençlere çevirdi.  

Beraberinde CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Gülyalı Belediye Başkanı CHP'li Ulaş Tepe, CHP Ordu Milletvekili adayı Cengiz Okur, İl ve ilçe yöneticileriyle birlikte Ordulu gençlerle buluşan CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Seyit Torun, son seçimlerde nerede hata yaptıkları konusundaki eleştiri ve önerileri gençlerin ağzından not aldı. 

Toplantıya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Torun, "Bugün Ordu'da gençlerimiz ile kahvaltıda bir araya geldik, umutlarımızı tazeledik. Konuşarak, tartışarak, yanlışları bırakıp doğruları büyüterek yol yürüyeceğiz. Milletvekilimiz, il ve ilçe başkanlarımız, belediye başkanımız, milletvekili adaylarımız ve partimizin kıymetli temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER