CHP'nin adayı İnce 13 Haziran'da Ordu'da

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce 13 Haziran'da Ordu'ya geliyor. Gündemine fındığı alacağını söyleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, miting alanı aradıklarını belirterek, "Miting alanıyla ilgili Cumhuriyet Meydanı gibi bir ifade var ama değişebilir" diye konuştu.

CHP'nin adayı İnce 13 Haziran'da Ordu'da

Altaş Tv'de Haber Müdürü Gökhan Gül'ün konuğu olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, hafta sonunun son gününü Mesudiye'de geçirdiğini belirterek, İnce'nin 13 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 14.00'de Ordulularla buluşacağını söyledi. 

"İNCE İÇİN MİTİNG ALANI ARIYORLAR"

İnce'nin miting yapacağı alan noktasında henüz bir karara varmadıklarını belirten CHP'li Torun, "Şu anda miting alanıyla ilgili Cumhuriyet Meydanı gibi bir ifade var ama değişebilir gibi bir durum da söz konusu. Sayın İnce, Türkiye'nin sorunlarına hakim olduğu gibi Karadeniz'in ve Ordu'nun sorunlarına da hakim. Temel sorunumuz aslında fındık. Mutlaka fındıkla ilgili önemli açıklamalarda bulunacak. Ordu'nun temel sorunlarıyla ilgili, ulaşım, arıcılık, kivicilik, balıkçılıkla ilgili belli konulara değinecek" diye konuştu. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER