CHP'lilerden Ordu çıkarması!

CUMHURİYET Halk Partisi üst düzey yöneticileriyle birlikte bugün Ordu çıkarması yaptı. CHP Genel Başkan yardımcıları Seyit Torun ve Veli Ağbaba ile birlikte milletvekilleri ve partililer Altınordu, Fatsa ve Ünye'de vatandaşlar ve esnaflarla buluştu. Peki esnafa hangi sözü verdiler? İşte ayrıntılar...

CHP'lilerden Ordu çıkarması!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'un ev sahipliğinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, milletvekilleri ve partililerle birlikte Ordu çıkarması yaptı, hem vatandaşlarla buluştu, hem esnafların dertlerini dinledi.

Ünye Fatsa ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun,  "Genel Başkan Yardımcımız Sevgili Veli Ağbaba ve Adana Milletvekilimiz Burhanettin Bulut ve örgütlerimizle Ünye ve Fatsa ilçelerimizdeyiz. Sokakta, dükkanda, parklarda, bahçelerde vatandaşlarımızla bir aradayız. Halkımızla inşaa edeceğimiz güzel günler yakın" açıklamasını yaptı. Torun açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: "Gelirinin azaldığının ama giderlerinin her geçen gün arttığının ve kışı nasıl geçireceklerinin kaygısı içindeler. Biz sadece eleştiri getirmiyoruz, çözüm önerilerini de ortaya koyuyoruz. İnşallah gelecek olan, gelmekte olan sürecimizde bu sorunları hep birlikte çözeceğiz ve Türkiye'nin daha iyi yönetildiğini, sorunlarının nasıl çözüldüğünü göstermiş olacağız."

CHP heyetinin Altınordu ziyaretinde ise esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba beraberinde mevkidaşı Seyit Torun ile birlikte yaptığı ziyarette "Geldiğimizde yapacağımız ilk işlerden birisi esnaflarımızın kooperatif ve kamu bankalarına olan borçlarının faizlerini sileceğiz. Ana paralarını taksitlendirip, sicil affı getiriceğiz. Kiralardaki stopajı mutlaka kaldıracağız. Direk esnafın derdinden anlayan, sadece esnaflar için çalışan bir bakanlık kuracağız" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2021, 22:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER