CHP'li Adıgüzel'den Metin Gündoğdu'ya ağır yanıt!

ORDU'ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili olarak tweet atan ve "Bak Kemal bak. Bu fındık. Karadeniz Bölgesi'nde yetişir" sözleriyle eleştiren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'ya CHP'li Mustafa Adıgüzel'den çok ağır karşılık geldi. Adıgüzel, Gündoğdu'ya Büyük Birlik Partisi'nin merhum eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun "Bir saniyesine bile hakim olamadığın, hükmedemediğin bir hayat için, bir dünya için bu kadar fırıldak olmanın bir anlamı yok" sözleriyle yanıt verdi.

CHP'li Adıgüzel'den Metin Gündoğdu'ya ağır yanıt!

Tweet atarak Ordu'ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili tweet atarak dalga geçen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'ya CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel'den çok ağır bir yanıt geldi. 

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu'ya gelen ve bir dizi temaslarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili olarak tweet atarak "Bak Kemal bak. Bu fındık. Karadeniz Bölgesi'nde yetişir" ifadeleriyle dalga geçti. 

ADIGÜZEL: "BAK METİN BAK. BU DA KAPAK"

Gündoğdu'nun bu tweetine CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel de yine bir tweet ile karşılık verdi. CHP'li Adıgüzel, Gündoğdu'nun eski partisi olan Büyük Birlik Partisi'nin merhum eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun "Bir saniyesine bile hakim olamadığın, hükmedemediğin bir hayat için, bir dünya için bu kadar fırıldak olmanın bir anlamı yok. Düz yaşayacaksın" videosuyla karşılık verdi, "Bak Metin bak. Bu da kapak. Yaygın olarak bilinir. Hani o zaman rahmetlinin yanındaydın. Duymamışsındır belki diye buraya bırakıyorum" ifadelerini kullandı. 

AK Partili Gündoğdu, Adıgüzel'in bu tweetine karşılık vermedi.

BBP'LİYDİ AK PARTİLİ OLDU

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, 2002 yılında merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun Genel Başkanlığı'nı yaptığı Büyük Birlik Partisi'nde MKYK üyeliğine seçilmiş, 2007-2009 yılları arasında Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı olmuş, 2011 yılında ise Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri olarak görev yapmıştı. 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nde partisinin Ekmeleddin İhsanoğlu'nu destekleme kararını tanımayarak Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediği gerekçesiyle Disiplin Kurulu'na sevk edilmiş ve 14 Ekim 2014'te partisinden ihraç edilerek 2015 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi'ne (AK Parti) katılmıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER