CHP'de Torun ve Adıgüzel yine ön safta

CUMHURİYET Halk Partisi'nde merakla beklenen aday sorusu yanıtını buldu. Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmayan CHP Ordu Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, liste başı oldu. Adıgüzel ise ikinci sırada. CHP listelerine Saadet Partisi'nden de önemli bir isim dahil oldu.

CHP'de Torun ve Adıgüzel yine ön safta

Cumhuriyet Halk Partisi'nde de kritik liste belli oldu. Kabinede görev almak istediği ifade edilen CHP Ordu Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yine Ordu'nun ilk sıra adayı oldu. 

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Ordu listesinde mevcuk milletvekilleri Seyit Torun ve Mustafa Adıgüzel'in yanı sıra Saadet Partisi'nden Ahmet Toklucuoğlu, Cengiz Okur, Nilgün Yılmaz ve Soner Görgülü isimlerinden oluştu. 

TORUN'UN ESKİ ÇALIŞMA ARKADAŞI 

CHP'nin sürpriz isimlerinden biri de hiç şüphesiz Cengiz Okur ismi oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un, Ordu Belediye Başkanı olarak görev yaptığı yıllarda üç yardımcısından biri olan Cengiz Okur, CHP Genel Merkezi'nde Torun ile görüştükten sonra Ordu'da milletvekili aday adaylığını açıklamıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER