Cemal Enginyurt kimi kime şikayet etti?

SİYASETTE eleştiriye farklı bir bakış açısı getiren Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, size AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı şikayet ediyorum" dedi. Twitter hesabından görüntülü açıklamasını yayınlayan Enginyurt'a bazı takipçileri de, "Vallahide billahide bu nasıl değişim" şeklinde tepki gösterdi.

Cemal Enginyurt kimi kime şikayet etti?

Twitter hesabından bir video yayınlayan Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a pandemi tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle şikayet etti.

İşte Enginyurt'un o açıklaması:

"Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan. Siz mesafe, maske, hijyene uyun diyorsunuz, biz de ülkenin Cumhurbaşkanı olmanız dolayısıyla ve size saygımızın gereği ve aynı zamanda sağlığımız için maske, mesafe, hijyene uyuyoruz. Lakin, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bu kurala uymuyor. Hergün 5-6 kongre yaparak, binlerce insanı kongre salonlarında maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaksızın sağlıklarını tehlikeye atıyor. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, size AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı şikayet ediyorum. Lütfen uyarınız, maske, mesafe ve hijyene uymasını öneriniz. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haluk Bedir
Haluk Bedir - 2 yıl Önce

Yürü vekilim arkandayız

SIRADAKİ HABER