Çanak'a TBMM'de önemli görev

AK Parti Grup ve TBMM yönetiminde yer alacak isimler belli oldu. AK Parti'de Ordu Milletvekili Oktay Çanak da, TBMM Grup Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Çanak'a TBMM'de önemli görev
AK Parti'de Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Amasya Milletvekili Mehmet Naci Bostancı, Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Çanakkale Milletvekili Bülent Turhan ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş AK Parti Grup Başkanvekili olarak belirlendi. 

ÇANAK TBMM YÖNETİM KURULU'NA SEÇİLDİ

Bu seçimlerle birlikte AK Parti'nin TBMM Grup Yönetimi de belirlendi. Karadeniz Bölgesi'nden Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Trabzon Milletvekili Salih Cora, Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ile birlikte Ordu Milletvekili Oktay Çanak da, Grup Yönetim Kurulu üyesi olarak belirlendi. 

GÜNDOĞDU'DAN KUTLAMA

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak'ın TBMM Grup Yönetim Kurulu'na seçilmesi üzerine AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da Twitter hesabından bir kutlama mesajı paylaşarak, "Partimizin TBMM Grup Yönetim Kurulu'na seçilen Ordu Milletvekilimiz Oktay Çanak'ı tebrik ederim. Memleketimize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2017, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER