Çamyar faturayı partililere kesti!

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla görevinden alınan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, "Parti içerisindeki kesimlerin, bizimle alakalı, süreçle alakalı yürütmüş oldukları işlem ve eylemlerin sonucudur, gayet müstelihiz. Bu şarkı burada bitmez" dedi.

www.netordu.com
Çamyar faturayı partililere kesti!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar'ın görevden alınması Ordu ve Ünye'de şok etkisi yarattı. Kendisine resmi tebliğin öğleden sonra yapıldığını söyleyen Çamyar, başkanlık makamında basın toplantısı düzenledi. 

Başkan Ahmet Çamyar, açıklamalarının başında kendi siyasi geçmişine ilişkin çeşitli bilgiler verdi, "Bugün İçişleri Bakanlığımızın geçici olarak görevden el çektirme diye tabir ettiği bir yazı tarafımıza öğle saatlerinden sonra tarafımıza tebliğ edilmiş bulunmakta" dedi.

"PARTİLİLERE SİTEM ETTİ"

4,5 yılı aşkın bir süredir Ünye'ye olağanüstü hizmetler kazandırdıklarını belirten Çamyar, "60'ın üzerinde proje ortaya koyduk" dedi. Makamların gelip geçici olduğunu dile getiren Çamyar, "Bugün karşılaştığımız durum partimizin kurumsal kimliğiyle uzaktan yakından alakası olmayan bir durumdur. Belki bir elin parmak sayısını geçmeyecek kadar parti içerisindeki kesimlerin, bizimle alakalı, süreçle alakalı yürütmüş oldukları işlem ve eylemlerin sonucudur. Ben hukukçuyum, ben avukatım. Ne yaptığımızı, bu belediyeyi nereden alıp nereye taşıdığımızı gayet iyi biliyoruz. Neleri yaptığımızı gayet iyi biliyoruz, niye yapamadıklarımızı da gayet iyi biliyoruz. Bunu ben kamuoyunun vicdanına, takdirine bırakıyorum. Kamuoyu geldiğimiz süreci, bundan sonraki süreci layık olduğu bir şekliyle değerlendirmeye devam edecektir" dedi.  

"BU ŞARKI BURADA BİTMEZ"

Başkan Çamyar şu ifadeleri kullandı: "Amelinden şüphe etmeyen Müslüman, ruhunu teslim ederken yüzünde bir gülümseme belirir. Abdestimizden hiç şüphemiz olmadı, namazımızdan da hiç şüphemiz yok. Onun için gayet müstelihiz. Bu şarkı burada bitmez."

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 18:15

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER