Bizim yoldaşımız millettir

ALTINORDU Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 24 Haziran seçimleri nedeniyle milletvektili adaylarıyla birlikte gezilerini sürdürüyor. Altınordu esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunun Tekintaş, kendisini büyük sıcaklıkla karşılayan vatandaşlara da aynı sıcaklık ve sempatiyle karşılık vererek, "Bizim yoldaşımız millettir" diye konuştu.

Bizim yoldaşımız millettir

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri için beraberinde AK Parti Ordu Milletvekili ve 27'nci Dönem Milletvekili Adayı Ergün Taşçı'yla birlikte bugün Altınordu ziyaretleri gerçekleştirdi.

Gittikleri her kapıda büyük bir memnuniyetle karşılanan Taşçı ve Tekintaş, gördükleri bu samimiyet karşısında kendileri de aynı sıcaklık ve samimiyeti hissettirmeye çalışıyor. Başkan Tekintaş, ziyaretlerine ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bizim yoldaşımız millettir. Milletimizle beraber yürüdüğümüz müddetçe bizi yolumuzdan ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. AK Parti Ordu Milletvekili Adayımız Sayın Ergün Taşcı ile Altınordu ilçemizde esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret ediyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER