Bizim için de sürpriz oldu

2019 yerel seçimlerinde Aybastı Belediye Başkanlığı'na aday gösterilmeyen ve 2 dönem Belediye Başkanlığı görevini yürütün Başkan İzzet Gündoğar, "Bizim için de sürpriz oldu. Böyle bir sonuç asla beklemiyorduk" dedi ve ekledi, "Bölgemi Meclis'te temsil etmek istiyorum, bugünden adayım. Başka bir hedefim yok."

www.netordu.com
Bizim için de sürpriz oldu

Aybastı Belediye Başkanı AK Partili İzzet Gündoğar, 2019 yerel seçimlerinde aday gösterilmeyişinin kendisi için de sürpriz olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da teşekkür eden Gündoğar, Aybastı halkından da helallik istedi.

"BİZİM İÇİN DE SÜRPRİZ OLDU"

Tv52'de Akın Çiçek'in sunduğu Yeni Gün isimli programa telefonla bağlanan Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, "Biz görevimizi en iyi şekilde yaptığımıza inanıyorum. Bizim için de sürpriz oldu. Böyle bir sonuç asla beklemiyorduk. Şu an kamuoyunda anket yapılsa, yüzde 70 açık ara önde çıkarız, ama önce Allah'ın takdiri diyelim, sonra da genel merkezin takdiri" diye konuştu.

MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞINA HAZIRLANIYOR 

10 yılın ardından yerel yöneticilik misyonunu tamamladığını belirten Başkan İzzet Gündoğar, "Biz bu trenden inmeyeceğiz. Bu tren içerisinde kalıp AK Parti şemsiyesi içerisinde hayatımıza devam edeceğiz. Önümüzdeki 2023-2024 yılında yapılacak olan genel seçimlere hazırlanacağımı söylüyorum. Bölgemi Meclis'te temsil etmek istiyorum. Bugünden adayım. Başka bir hedefim yok" diye konuştu.  

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER