Bir tepki de Başkan Yılmaz'dan!

Başbakan Binali Yıldırım'ın Ordu ziyaretinde düzenlenen mitingin sonunda kalabalığın dağılması sırasında çekilen bir fotoğrafın muhalif medya tarafından servis edilmesine bir tepki de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'dan geldi. Başkan Yılmaz, "Muhalefet baltayı yine taşa vurdu" dedi.

Bir tepki de Başkan Yılmaz'dan!

Başbakan Binali Yıldırım'ın Ordu programının sonunda dağılmak üzüre olan kalabalığın fotoğrafını çekerek servis eden muhalif medyaya bir tepki de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'dan geldi. Başkan Yılmaz, "Bazı haber sitelerinde yayımlayarak algı yapmaya çalışan muhalefet baltayı yine taşa vurdu" dedi.

Başkan Yılmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Sayın Başbakanımızın Ordu Büyükşehir Belediyesi ziyareti öncesi, Başbakanımız gelmeden önce ve konuşması bittikten sonra meydanda toplanan hemşerilerimizin fotoğraflarını sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde yayımlayarak algı yapmaya çalışan muhalefet baltayı yine taşa vurdu! 30 Mart Mahalli Seçimleri'nde 20'de 20, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde yüzde 67, 1 Kasım 2015'te yüzde 63.3 oyla rekor kıran Ordu, 24 Haziran'da da sandıkları öyle bir patlatacak ki, kirli algılarla gündem oluşturmaya çalışanların hevesleri bir kez daha kursaklarında kalacak. Sayın Başbakanımızın Büyükşehir Belediyesi ziyareti öncesi meydanla ilgili yayımlanan fotoğrafların yalan ve gerçek hali ile Sayın Başbakanımızın teşrifleriyle düzenlediğimiz ve 10 bin hemşerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Ünye iftarımızın fotoğrafları. Takdir yüce milletimizin." 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 03:34

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER