Başkan Yılmaz kabine için ne dedi?

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan kabine için ilk açıklamalarını Twitter adresinden yaptı. "İlk günkü aşkla" mesajını paylaşan Yılmaz, sık sık Yıldırım'ın açıklamalarından satır aralarını da paylaştı.

Başkan Yılmaz kabine için ne dedi?
ORDU - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan 65.Hükümet'in Bakanlar Kurulu'yla ilgili olarak Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ilk mesajını kendisine ait Twitter hesabından paylaştı.

Bakanlar Kurulu'nun listesini sayfasında yayınlayan Başkan Yılmaz, "65. Hükümetimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun. İlk günkü aşkla, kutlu yürüyüşe devam" mesajını paylaştı. AK Parti'nin ilk Meclis Grup Toplantısı sırasında da paylaşımda bulunan Başkan Yılmaz, "Yolun yolumuzdur, davan davamızdır" iletisini paylaştı.

Başkan Yılmaz, Başbakan Binali Yıldırım'ın, "Artık Cumhurbaşkanımızın fiili durumunu Anayasa'ya uygun hale getirmek biz AK Parti grubunun boynunun borcudur" sözleriyle, "Biz yolları böldük hayatları birleştirdik, biz yolları böldük, gönülleri birleştirdik" cümlelerini de paylaştı. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2016, 01:36

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER