Başkan Tepe'den İstanbul'a teşekkür

GÜLYALI Belediye Başkanı CHP'li Ulaş Tepe, 23 Haziran 2019 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde İstanbul'da yaşayan Ekrem İmamoğlu'na destek verdikleri için "İstanbul'un Ordusu" diyerek teşekkür etti.

Başkan Tepe'den İstanbul'a teşekkür

23 Haziran 2019 İstanbul seçimlerinde resmi olmayan kesin sonuçlara göre AK Parti'nin Adayı Binali Yıldırım 3 milyon 935 bin 453 oy alırken, Vatan Partisi'nin Adayı Mustafa İlker Yücel 14 bin 545, Saadet Partisi'nin adayı Hecdet Gökçınar ise 47 bin 829 oy almıştı. 

"İMAMOĞLU 800 BİNDEN FAZLA FARK ATTI"

CHP'nin Adayı Ekrem İmamoğlu ise en yakın rakibi Binali Yıldırım'a 806 bin 415 oy fark atarak 4 milyon 741 bin 868 oy ile ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. CHP ve İmamoğlu'nun bu başarısı karşısında Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe de, İstanbul'da yaşayan Ordululara teşekkür etti. 

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Tepe, "İstanbul seçimleri için yaptığımız saha çalışmalarında bizlere kapılarını ve kucaklarını açan, Ekrem İmamoğlu için bulunduğumuz destek çağrılarımıza kayıtsız kalmayarak demokrasi tarihine adını yazdıran 'İstanbul'un Ordusu'na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER