Başbakan Davutoğlu, Başkan Yılmaz'ın konuğu oldu!

AK Parti Ordu 5.Olağan Genel Kurulu'na katılmak için Ordu'ya gelen Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, DOKAP Eylem Planı toplantısı ve kongrenin ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek, Başkan Yılmaz'ın konuğu oldu. Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü projeler ve yatırımlarla ilgili brifing alan Başbakan Davutoğlu, bir de hatıra fidanı dikti.

Başbakan Davutoğlu, Başkan Yılmaz'ın konuğu oldu!
ORDU - AK Parti'nin 5. Olağan Kongresi'ne katılmak üzere Ordu'ya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, daha sonra Ordu Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Başbakan Davutoğlu'nun Ordu programına Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Ak Parti Ordu milletvekilleri İhsan Şener, Fatih Han Ünal, Mustafa Hamarat ve Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ile birlikte Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne geldi. 

"HATIRA FİDANI DİKTİ"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı ziyaret eden Başbakan Davutoğlu burada Büyükşehir Belediyesi bahçesine ziyareti anısına bir de hatıra fidanı dikti. Ziyarette Başkan Enver Yılmaz tarafından Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü projeler ve sürdürülen yatırımlarla ilgili brifing verildi. Bu brifingin ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi'nde bir süre dinlenen Başbakan Davutoğlu, daha sonra Giresun'a geçmek üzere Ordu'dan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2015, 17:19

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER