Bakan Selçuk Ordu'ya geliyor

AİLE Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bir takım ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere doğduğu topraklara geliyor. Ordu Ulubey doğumlu olan Bakan Selçuk'un bu ziyareti, bakanlık sıfatıyla ilk ziyareti olacak.

Bakan Selçuk Ordu'ya geliyor

Babası olan Kültür ve Turizm eski bakanlarından Atilla Koç'un Ulubey Kaymakamlığı yaptığı dönemde Ordu'nun Ulubey ilçesinde dünyaya gelen Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bakanlık sıfatıyla doğduğu topraklara ilk kez geliyor.

28 Şubat Perşembe günü tarifeli uçakla Ankara Esenboğa'dan Ordu-Giresun Havalimanı'na gelecek olan Bakan Selçuk, protokol üyeleri tarafından burada karşılanacak. İlk olarak Ordu Valiliği'nde düzenlenecek olan Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na katılacak olan Bakan Selçuk, buradan Ordu Üniversitesi'nde düzenlenecek olan bir toplantıya katılacak. 

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katıldıktan sonra yıllar önce doğum yeri olan Ulubey ilçesine geçecek olan Bakan Selçuk, buradaki ziyaretlerinin ardından karayolu ile Giresun'a hareket edecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 12:37

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER