Bakan Özer Ordu'da seçim startını verdi

ORDU'da büyük tartışmalara neden AK Parti Milletvekili aday listesi krizinin ardından 1.Sıra Milletvekili adayı olarak gösterilen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yeni seçim bölgesi Ordu'ya geldi, seçim startını verdi. Bakan Özer'in "Birlik beraberlik içerisinde kırmadan, dökmeden gönül yaparak yeni bir yolculuğa çıkıyoruz." demesi dikkatlerden kaçmadı.

Bakan Özer Ordu'da seçim startını verdi

Ordu'dan AK Parti Milletvekili Adayı olan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, partisinin il başkanlığını ziyaret etti.

Bakan Özer gazetecilere yaptığı açıklamada, son 20 yılda AK Parti iktidarlarında Türkiye'de gerçekten çok önemli dönüşüm sağlandığını belirterek "Bu hizmetlerden Ordu ilimiz de gerçekten önemli miktarda yararlandı" diye konuştu.

"KIRMADAN DÖKMEDEN GÖNÜL YAPARAK ODAK NOKTAMIZ ORDU'YA HİZMET"

Şimdi yeni bir yolculuğa başladıklarına işaret eden Bakan Özer, "Seçim süreci başladı. Birlik beraberlik içerisinde Ordu'muzu çok daha güçlü hale getirmek için kırmadan, dökmeden gönül yaparak yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Odak noktamız Ordu'ya hizmet etmek. 

Bakan Özer, açıklamasının ardından parti teşkilatı ile basına kapalı toplantı gerçekleştirdi.

Akşam da AK Parti Ordu İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftar programına katıldı. Bakan Özer, Altınordu ilçesindeki bir otelde organize edilen programda, parti teşkilatıyla bir araya geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER