Bakan Nebati Anadolu turlarına çıkıyor

HAZİNE ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, iş dünyası dışınndaki diğer kesimlerle toplantı planlarının olup olmadığı sorusuna, "Anadolu'ya çıkacağız, diğer sektörleri dinleyeceğiz. Bundan sonra yapacağımız şey; hep birlikte çalışmak." dedi. Peki Bakan Nebati Ordu'ya gelecek mi? İşte ayrıntılar...

Bakan Nebati Anadolu turlarına çıkıyor

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AK Parti Grup Toplantısı'nın basına kapalı bölümünde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı finansal paketin detaylarına ilişkin partili milletvekillerine bilgi verdi.

Toplantı çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Nebati, dün akşam TRT canlı yayınındaki bilgilendirmesinin aynısını yaptığını kaydetti.

Bakan Nebati, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu üyelerine, 4 Ocak'ta da AK Parti İl Başkanları Toplantısı'nda sunum yaptıktan sonra, olduğu gibi paylaşılacağını belirterek, "Problem yok, gizli saklı bir şey yok. Önce paylaşımlar bitsin, redaksiyonlar yapılsın." dedi.

Toplumun diğer kesimleriyle de bir toplantı planı olup olmadığına ilişkin soruya ise Nebati, "Ben zaten sürekli içindeyim. İş dünyasıyla yaptık, Anadolu'ya çıkacağız, diğer sektörleri dinleyeceğiz. Önce şöyle bir rahatlama, o gerçekleştirildi. Bundan sonra yapacağımız şey; hep birlikte çalışmak. O, bu, sen, ben, öteki yok. Hep beraber." yanıtını verdi.

Bir gazetecinin, "Kurdaki gerilemenin fiyatlara yansıması konusunda ağırdan alındığını" söylemesi üzerine Nebati, "Hazine ve Maliye Bakanlığı kendisini gösterecektir." ifadesini kullandı.

ORDU'YA GELECEK Mİ? 

Ankara kulislerinden edinilen bilgilere göre Bakan Nebati'nin Karadeniz turunda eğer bir son dakika değişikliği olmazsa, Samsun, Ordu ve Trabzon'u da ziyaret edeceği bilgisine ulaşıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER