Anketler ve sokak alarm veriyor!

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında AK Parti için 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde durumun hiç de iyi görünmediğini, gerek anketlerin gerekse sokağın alarm verdiğini iddia etti.

www.netordu.com
Anketler ve sokak alarm veriyor!

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AK Parti için 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde durumun hiç de iyi görünmediğini gerek anketlerin gerekse sokağın alarm verdiğini iddia etti. 

Enginyurt, parlamentoda düzenlediği basın toplantısında, gündeme dair açıklamalarda bulundu soruları yanıtladı. Bir gazetecinin 'Cumhur İttifakı ve CHP-İYİ Parti ittifakına ilişkin sorusu üzerine Enginyurt, 

"AK Parti için durum 31 Mart'ta hiç de iyi görünmüyor. Gerek anketler gerekse sokak alarm veriyor. Başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere AK Parti hükümeti ve yetkililerine şunu net şekilde söyleyebiliriz: MHP, Cumhur İttifakı için bir kazançtır, kazanımdır. MHP ile birlikte girilecek bir seçimden büyük başarılar ortaya çıkacaktır, iyi neticeler, güzel sonuçlar alınacaktır. Aksini düşünmek bile istemiyorum. 31 Mart akşamı aksi olduğu takdirde birileri Külliye'de çok ağır zılgıtlar yiyebilir. Herkes aklını başına alsın." 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER