Alkışlar Engin Başkan için...

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yeni görevi dolayısıyla kendisine gönderilen yüzlerce çiçeği sattırıp, elde edilen geliri üniversite öğrencilerine burs olarak ödettirdi. Başkan Tekintaş'ın bu duyarlılığı adeta ayakta alkışlandı.

www.netordu.com
Alkışlar Engin Başkan için...

Altınordu Belediye Başkanlığı görevinden boşalan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamına seçilen Başkan Engin Tekintaş'a o günden bugüne kadar yüzlerce tebrik çiçekleri yağdı.

Adeta botanik bahçesine dönen Büyükşehir Belediye Başkanlık katında biriktirilen çiçekler, Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş'ın talimatıyla satışı çıkarıldı ve elde edilen gelir üniversite öğrencilerine burs olarak dağıtıldı. Bu anlamla davranışı da, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından sosyal medyada, "Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Engin Tekintaş, kendisine tebrik için gönderilen çiçeklerin satışından elde edilen gelirle, ihtiyaç sahibi 20 üniversite öğrencisine burs verilmesini sağladı" şeklinde duyuruldu.

Başkan Tekintaş'ın bu anlamlı davranışı Ordululardan da büyük takdir gördü. 
 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER